LINNESKÅP, trä, gustavianskt, 1800-talets början.

469220. LINNESKÅP, trä, gustavianskt, 1800-talets början.

Två dörrar med skurna trädetaljer. Två fasta hyllplan invändigt. På fyra konformade ben.
Längd 147 cm.
Bredd 48 cm.
Höjd 143 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, maskstunget, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 147 cm.
Bredd 48 cm.
Höjd 143 cm.

Antal besök: 1 461