CAFESTOLAR, 6 st, stål samt trä, Grytgöl, Finspång, 1900-talets första del.

469211. CAFESTOLAR, 6 st, stål samt trä, Grytgöl, Finspång, 1900-talets första del.

Höjd 87 cm.
Sistar tillverkade för Luterma, Estland.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm.

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 4 073