HERRBETJÄNT, trä, 1900-talets mitt.

469194. HERRBETJÄNT, trä, 1900-talets mitt.

Herrbetjänt med hylla för accessoarer, slips och manschettknappar.
Höjd 108 cm, bredd 41 cm.

Åldersslitage.
En knopp med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 108 cm, bredd 41 cm.

Åldersslitage.
En knopp med avslag.

Antal besök: 558