STEN OSCAR RUNDGREN. TAVLA, olja på duk, "Bittert men gott", monogramsignerad SR, signerad samt daterad a tergo -06.

469188. STEN OSCAR RUNDGREN. TAVLA, olja på duk, "Bittert men gott", monogramsignerad SR, signerad samt daterad a tergo -06.

130 x 147 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 147 cm.

Antal besök: 4 292