Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
STEN OSCAR RUNDGREN. TAVLA, olja på duk, "Bittert men gott", monogramsignerad SR, signerad samt daterad a tergo -06.
469188. STEN OSCAR RUNDGREN. TAVLA, olja på duk, "Bittert men gott", monogramsignerad SR, signerad samt daterad a tergo -06.
Utvalt av våra föremålsexperter
130 x 147 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
130 x 147 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
4 292