BORD, intarsia, 1900-tal.

BORD, intarsia, 1900-tal.
469186. BORD, intarsia, 1900-tal.

Litet bord med skiva med intarsia, underliggande fack samt speldosa.
Höjd 56, längd 51, bredd 37 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 665