MATSALSMÖBEL, 5 delar, Art Deco, 1920-tal.

469166. MATSALSMÖBEL, 5 delar, Art Deco, 1920-tal.

Bord med iläggsksiva samt fyra stolar. Bordets mått: längd 140 + 44 cm. Bredd 77 cm. Höjd 76 cm. Stolar med intarsiadekor och svängd rygg.

Bruksslitage, fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 182