BLOCK och TALJA, 1900-tal.

BLOCK och TALJA, 1900-tal.
469067. BLOCK och TALJA, 1900-tal.

3 st block samt talja.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st block samt talja.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 965