GRAMMOFON, "Tal och Ton", Sverige, 1900-talets första hälft.

469065. GRAMMOFON, "Tal och Ton", Sverige, 1900-talets första hälft.

Gramofon i väska. Samling skivor med språkkurs medföljer.
Väskans mått 30 x 41 x 16 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fungerar vid test. Funktion garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskans mått 30 x 41 x 16 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 234