GLASSERVIS, 43 delar, "Prince" Göran Wärff Kosta.

46905. GLASSERVIS, 43 delar, "Prince" Göran Wärff Kosta.

8 tumbler/vattenglas, höjd 6,5 cm.
8 whisky, höjd 7,5 cm.
8 rödvin, höjd 16 cm.
2 starkvin, höjd 12,5 cm.
8 snaps, höjd 13,5 cm.
8 sherry, höjd 10 cm.
Karaff, tot höjd 26 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 whisky, höjd 7,5 cm.
8 rödvin, höjd 16 cm.
2 starkvin, höjd 12,5 cm.
8 snaps, höjd 13,5 cm.
8 sherry, höjd 10 cm.
Karaff, tot höjd 26 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 507