ABSTRAKT FÄLT MED OKKA, ROSA, GRÖNT OCH RÖTT. Litografi 14/60, signerad + daterad.

469015. ABSTRAKT FÄLT MED OKKA, ROSA, GRÖNT OCH RÖTT. Litografi 14/60, signerad + daterad.

Litografi (offset?) på papper, numrerad och signerad med grafit och daterad '83, original galleram bakom glas. Mått ca. 52,5 x 63,5 cm ram.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 637