SKÅP, allmoge, bemålad, 1800-tal.

468989. SKÅP, allmoge, bemålad, 1800-tal.

Överdel till ett skåp.
Höjd 127 cm. Längd 108 cm.

Slitage, renoverad o kompletterad, repor, slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Överdel till ett skåp.
Höjd 127 cm. Längd 108 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 306