GRETA GERELL. Ballerina. Olja på duk, signerad och daterad -47.

468979. GRETA GERELL. Ballerina. Olja på duk, signerad och daterad -47.

82 x 65 cm.

Lagning samt retusch.

Greta Gerell (1898–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 65 cm.

Lagning samt retusch.

Greta Gerell (1898–1982)

Antal besök: 1 463