Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
BERNT PETER MORÉN. Stilleben. Olja på duk, signerad.
468965. BERNT PETER MORÉN. Stilleben. Olja på duk, signerad.
45,5 x 37,5 cm.
Repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
45,5 x 37,5 cm.
Repa.
Växjö Auktionskammare
257