BERNT PETER MORÉN. Stilleben. Olja på duk, signerad.

468965. BERNT PETER MORÉN. Stilleben. Olja på duk, signerad.

45,5 x 37,5 cm.

Repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

45,5 x 37,5 cm.

Repa.

Antal besök: 329