CLARA J OLSSON. "Liljor", olja på pannå, monogramsignerad samt daterad 1938.

468928. CLARA J OLSSON. "Liljor", olja på pannå, monogramsignerad samt daterad 1938.

35 x 27 cm.

Röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 27 cm.

Röklukt.

Antal besök: 1 606