GOLVUR, vitmålat, Anders Forsman, 1700-tal.

468864. GOLVUR, vitmålat, Anders Forsman, 1700-tal.

Höjd 227 cm. Urtavlan märkt A Forsman.

Färgslitage, träskador samt senare bemålat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 020