SOFFBORD, med glasskiva, Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal.

46875. SOFFBORD, med glasskiva, Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal.

Underrede i Jakaranda, längd 138, bredd 69, höjd 50,5 cm.

Smärre slitage och repor, glasskiva med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 326