TEKANNOR, 2 st, järn och keramik, orientaliskt.

468748. TEKANNOR, 2 st, järn och keramik, orientaliskt.

Tekanna, järn, höjd exklusive handtag, ca 8 cm.
Tekanna, keramik, höjd 6,5 cm.

Bruksslitage. Locket till tekanna keramik med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 305