SPEGEL, orientalisk, 1800-tal.

468686. SPEGEL, orientalisk, 1800-tal.

Väggspegel med senare dörrar. Svart med målad dekor, ställvis senare kompletterad.
Höjd 44 cm, bredd 33 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm, bredd 33 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 843