SKÅL, Gunnar Nylund, Rörstrand, samt MINIATYRVAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, stengods.

468598. SKÅL, Gunnar Nylund, Rörstrand, samt MINIATYRVAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, stengods.

Skål, Gunnar Nylund, höjd 9 cm.
Miniatyrvas, Berndt Friberg, höjd ca 5,5 cm.

Bruksslitage, miniatyrvas med nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 197