SKOLPLANSCH offsettryck. Svenska växtsamhällen, den näringsfattiga skogssjön.

468585. SKOLPLANSCH offsettryck. Svenska växtsamhällen, den näringsfattiga skogssjön.

Den näringsfattiga skogssjön
110x80 cm.

Ställvis hårt slitage och bruksskick. Ena hörnet med vattenfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Den näringsfattiga skogssjön
110x80 cm.

Antal besök: 607