IVAR MORSING. Komposition i gult. Färglitografi. Signerad och daterad -58. Numrerad 1/200.

468549. IVAR MORSING. Komposition i gult. Färglitografi. Signerad och daterad -58. Numrerad 1/200.

Säljs till förmån för Herrljunga hembygdsförening.
52x29 cm.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

52x29 cm.

Ivar Morsing (1919–2009)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 280