SOFFGRUPP, 3 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.

468548. SOFFGRUPP, 3 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Soffa längd 130, bredd 76, rygghöjd 86, sitthöjd 42, sittdjup 47 cm
Fåtöljer rygghöjd 78, sitthöjd 42, sittdjup 47 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 282