SKOLPLANSCHER 3 st offsettryck. Botaniska planscher.

468418. SKOLPLANSCHER 3 st offsettryck. Botaniska planscher.

84x61 cm.

Ålders- och bruksrelaterat slitage, hörnen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

84x61 cm.

Antal besök: 1 117