J W ÅRFELT. Kvinna, litografi, signerad, daterad -58 samt numrerad 230/310, Eget tryck.

468350. J W ÅRFELT. Kvinna, litografi, signerad, daterad -58 samt numrerad 230/310, Eget tryck.

Bladstorlek 48 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 48 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 981