HJÄLM, tyska riket, 1930/40-tal.

468341. HJÄLM, tyska riket, 1930/40-tal.

Bemålad med polskt riksvapen under andra världskriget (partisanhjälm).

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 887