SKÅP, gustaviansk-typ, 1800-tal.

46830. SKÅP, gustaviansk-typ, 1800-tal.

Grönmålat, profilerad front med förgyllda kannelyrer, inrett med fyra hyllplan, en låda. Längd 120, bredd 49, höjd 177 cm.

Slitage, smärre skador och omarbetat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 125