PARAPLY/KÄPPSTÄLL, gjutjärn, 1800-tal.

46829. PARAPLY/KÄPPSTÄLL, gjutjärn, 1800-tal.

Genombrutet mönster av bladverk och pelare. Löstagbar droppskål. Höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 426