SPELBORD, mahogny, 1800-talets fjärde kvartal.

468292. SPELBORD, mahogny, 1800-talets fjärde kvartal.

Höjd 79 cm
Bredd 86 cm
Djup 44 cm x 2 stycken.

Bruksslitage
Fläckar på skivans ovansida både i uppfällt och nerfällt läge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm
Bredd 86 cm
Djup 44 cm x 2 stycken.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 396