RAMAR, trä och gips, 2 stycken, 1800-1900-tal.

468248. RAMAR, trä och gips, 2 stycken, 1800-1900-tal.

Ram 1800-tal, 59 x 82 cm (yttermått)
Ram 1900-tal, 69 x 78 cm (yttermått).

Bruks och åldersslitage
Ställvis i behov av renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 942