SALONGSBORD, empir, 1800-tal.

SALONGSBORD, empir, 1800-tal.
468234. SALONGSBORD, empir, 1800-tal.

Skivan vilar på pelare med 4 tassar, låda i sarg, uppvikbara klaffar, höjd 76,5 cm, totallängd 130 cm, djup 69 cm.

bruksslitage, ett par repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, ett par repor.

Antal besök: 361