STOLAR, 6 st, trä, sent 1900-tal/samtida.

468230. STOLAR, 6 st, trä, sent 1900-tal/samtida.

Höga spjälade ryggar. På sammankopplad benställning. Lösa stoppade sitsar.
Sitthöjd 48 cm.
Rygghöjd 107 cm.

Bruksslitage, ej originalsitsar, en sits saknas, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48 cm.
Rygghöjd 107 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 260