TRÄSOFFA, 1800-tal.

TRÄSOFFA, 1800-tal.
468225. TRÄSOFFA, 1800-tal.

Längd ca 190, djup 55, höjd 83 cm.

Slitage, bakbenen senare.

Gör en kostnadsfri värdering!
468225. TRÄSOFFA, 1800-tal.

Slitage, bakbenen senare.

Antal besök: 520