KOFFERT, "Western Grip & Trunk Co", 1914.

468219. KOFFERT, "Western Grip & Trunk Co", 1914.

Längd 99, bredd 60, höjd 65 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 2 470