VAS, konstglas, Carlos R. Pebaqué, Gullaskruf Glasatelje, Orrefors.

468202. VAS, konstglas, Carlos R. Pebaqué, Gullaskruf Glasatelje, Orrefors.

Tonad glasmassa med påklipp i form av ett ansikte.
Höjd 19 cm. Signerad samt ettikettsmärkt.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 559