LISA LARSSON. Figurin, "Emma", signerad L L, Gustavsberg.

468180. LISA LARSSON. Figurin, "Emma", signerad L L, Gustavsberg.

Ur serien ABC - flickorna.
Höjd 16 cm.

Bruksslitage, smärre märken, samt smärre nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur serien ABC - flickorna.
Höjd 16 cm.

Antal besök: 4 064