STORT FICKUR, stål, 75,6 mm, 1900-talets början.

468135. STORT FICKUR, stål, 75,6 mm, 1900-talets början.

Fickurets diameter 75,6 mm.
Urtavla märkt 8. Jours, 8 dagars verk.

Bruksslitage, glas löst, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fickurets diameter 75,6 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 914