KARMSTOL, vitmålad med förgyllningar, gustaviansk stil, 1800-tal.

468123. KARMSTOL, vitmålad med förgyllningar, gustaviansk stil, 1800-tal.

Genombruten rygg.

Färg- samt tygslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten rygg.

Färg- samt tygslitage.

Antal besök: 334