SYSKRIN PÅ BEN, 1900-talets första kvartal.

46808. SYSKRIN PÅ BEN, 1900-talets första kvartal.

Rotfaner, rektangulärt skrin på kopplat underrede, inrett med fack, tillbehör medföljer. Längd 44,5, bredd 27, höjd 76 cm.

Bruksslitage, fanerresning på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 933