CHIFFONJE, 1800 -tal.

CHIFFONJE, 1800 -tal.
468073. CHIFFONJE, 1800 -tal.

Chiffonje, 1800- tal björk
Bredd 111 cm
Djup 46 cm
Höjd 128 cm.

Saknar nyckel, nyckelskylt till klaff.
Nyckel till lådor finns
Bruksslitage, stötmärke, lite maskstungen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
468073. CHIFFONJE, 1800 -tal.

Chiffonje, 1800- tal björk
Bredd 111 cm
Djup 46 cm
Höjd 128 cm.

Nyckel till lådor finns

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 7 658