CHRISTIAN AIGENS. Olja på duk, Pojkporträtt, signerad Chr Aigens.
468058. CHRISTIAN AIGENS. Olja på duk, Pojkporträtt, signerad Chr Aigens.
59 x 51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 51 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 450