CHRISTIAN AIGENS. Olja på duk, Pojkporträtt, signerad Chr Aigens.

468058. CHRISTIAN AIGENS. Olja på duk, Pojkporträtt, signerad Chr Aigens.

59 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 51 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 008