BYST, parian, signerad och daterad J. Dahlbom 1881.

46804. BYST, parian, signerad och daterad J. Dahlbom 1881.

Carl von Linné, troligen gjuten vid Rörstrand, höjd ca 16,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 266