DOKUMENT, bland annat från Malmö Citadell, 9 stycken, 1800-tal.

467993. DOKUMENT, bland annat från Malmö Citadell, 9 stycken, 1800-tal.

4 stycken från Malmö Citadell
1 styck från Straff-Fängelset, Warbergs Slott
2 stycken från Kommendants expeditionen i Christianstad
1 styck från Kongl Norra Skånska Infanteri regementet
1 styck från Ystads Fördelning af Kustbe:vs-Corpsen.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stycken från Malmö Citadell

Bruks och åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 496