CHIFFONJÉ 1900-tal.

46787. CHIFFONJÉ 1900-tal.

Valnöt. Tre lådor samt nedfällbar skiva med bakomliggande inredning.

Brukslitage, omfattande fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
46787. CHIFFONJÉ 1900-tal.

Antal besök: 922