KISTA, originalmålad.

467876. KISTA, originalmålad.

Daterad 1822, målad dekor av blommor. Välvt lock.
Höjd 71 cm Längd 126 cm.

Bruksslitage, senare fernissad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
467876. KISTA, originalmålad.

Höjd 71 cm Längd 126 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 779