JULGRANSPRYDNADER, metall, 32 stycken, 1900-talets andra hälft.

467864. JULGRANSPRYDNADER, metall, 32 stycken, 1900-talets andra hälft.

20 mindre kulor, diameter cirka 5 cm
10 större kulor, diameter cirka 6,5 cm
2 klockor, höjd cirka 10 cm.

Mycket lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 klockor, höjd cirka 10 cm.

Mycket lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 564