REKLAMSKYLT, plåt, "Lee Cord DeLuxe".

4678610. REKLAMSKYLT, plåt, "Lee Cord DeLuxe".

Text i nedre hörn, Blechw. Fabrik. Limburg / Lahn.
Höjd 50 cm, bredd 34,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, hörn och kantskador, i övrigt mindre fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm, bredd 34,5 cm.

Antal besök: 1 535