KISTA med välvt lock, daterad 1834.

467833. KISTA med välvt lock, daterad 1834.

Med monogram. Med smidesbeslag. Delvis bemålad. Längd 145 cm. Bredd 65 cm. Höjd 69 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, maskstungen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 430