RÖKBORD, trä, med glasskiva, 1900-tal.

467699. RÖKBORD, trä, med glasskiva, 1900-tal.

Kvadratiskt med två dörrar samt låda. På hjultrissor.
60 x 60 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt. Fanérskador. Nagg på glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60 cm.
Höjd 56 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 623