TENNFIGURER mest CC Ohlsson och Santesson 1920-30-tal.

467661. TENNFIGURER mest CC Ohlsson och Santesson 1920-30-tal.

Höjd 30 - 45 mm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 - 45 mm.

Skador.

Antal besök: 602