SIDEBOARD, ek, barockstil, Bodafors, 1900-talets första hälft.

467593. SIDEBOARD, ek, barockstil, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Längd 167, bredd 51, höjd 72 cm. Bakomliggande hyllplan.

Smärre slitage, smärre märken samt mindre repor. Delvis nötning vid nedre dörrlist. Ben 2 delade/skadade, men finns. Skivan med smärre fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 789